Недоторкані (крапка) ком

2010-06-22

Russian Untouchables (Каста Неприкасаемых): Артем Кузнецов i Павло Карпов

Опубліковано в: Russia — Nedotorkani @ 21:45
YouTube Preview Image

Майор Павло Карпов разом з підполковником Артемом Кузнецовим беруть участь у розкраданні 5,4 мільярда рублів у громадян Росії, організації цькування та вбивства Сергія Магнітського, і в цей же час набувають елітну московську нерухомість на суму понад 3 мільйони доларів США, подорожуючи по світу в розкоші.


Додано 12 липня 2010 року:

YouTube Preview Image

Майор Павло Карпов разом з Артемом Кузнєцовим приймає участь в крадіжці 5,4 мільярда рублів і репресії проти Сергія Магнітського. Після чого купує нерухомість на суму понад мільйон доларів США і вивчає світ у п'ятизірковому комфорті.

Додано 14 квітня 2011 року:

YouTube Preview Image

Продовження розслідування, розпочатого Сергія Магнітського про долю мільярдів, вкрадених з бюджету РФ. Керівник московської податкової інспекції 28 в змові з працівниками МВС за один день схвалила повернення з бюджету декількох мільярдів рублів. Кошти були переведені на рахунки раніше судимих ​​кримінальників. Цей злочин було розкрито юристом Сергієм Магнітським, якого в помсту за його показання викриті їм співробітники МВС заарештували і закатували у слідчому ізоляторі. Керівництво МВС оголосило корумпованих податківців "потерпілими, введеними в оману". Тим часом податкова "принцеса" і її сім'я збагатилися на 39 мільйонів доларів, вклавши нажиті кошти в офшори, рахунки в швейцарському банку і нерухомість по всьому світу.

Більше на сайтах: Russian-Untouchables.

Прокоментуй! »

Коментарів поки що немає.

RSS-канал коментарів цієї публікації.

Залишити коментар

Пробачте, щоб відправити коментар, маєте увійти в систему.

© 2010-2022, Недоторкані... | Hosted by Who-El.se? and Name.ly using 100% renewable energy | Sign in | Sign up